Aslan Ailem 15. Bölüm izle 28 Ocak 2018

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Aslan Ailem 15. Bölüm izle 28 Ocak 2018

bifilmizlesene.org incik concik seyirler diler. Vedat, karısı Hatice, annesi Hayriye ve üç tane erkek evladıyla otuz yıldır aynı çiftlikte yaşamaktadır. Ortanca oğulları Umut, bir kaç yıl önce daha merkezi bir yere taşınmıştır ama sık sık ailesini ziyarete gelir. Kardeşlerin en küçüğü Mutlu dışında hepsi ekmeklerini eline almıştır. Oğullarıyla gurur duyan Vedat, bu çiftlikte sakin ve huzurlu bir yaşam sürmektedir.
Burcu, iş adamı Tayfun Olgun’un fazlaca şımartılmış teak kızıdır. Kredi kartını sihirli değnek sanan Burcu’nun bir insanın hayal edebileceğinden daha lüks bir yaşamı vardır. Derken Tayfun, bir yolsuzluk suçlaması yüzünden yurt dışına kaçar. Böylelikle Burcu’nun yolu Aslan ailesiyle kesişir çünkü soruşturmayı yöneten komiser, evin iki numaralı oğlu Murat Aslan’dır.
Bir akşam Aslan ailesi tüm neşesiyle bahçede otururken Burcu çıkagelir. Çiftliğin boşaltılmasını ister. Vedat ve Hayriye dışında kimse bu kızın ne dediğini anlamamıştır. Zira Vedat’ın, Tayfun ile yıllar önceye dayanan bir sırrı vardır ve bundan ailesinin haberi yoktur.

Tür: Yerli Dizi izle

Yapım: Türkiye

Oyuncular: Burcu Özbek, Akın Akınözü, Ferdi Sancar, Hakan Salınmış, Bora Akkaş, Fırat Altunmeşe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?