FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Beyaz Show izle 26 Ocak 2018

bifilmizlesene.org incik concik seyirler diler. Beyaz Show, sunuculuğunu komedyen Beyazıt Öztürk’ ün yaptığı talk-show programıdır. 6 Aralık 1996’dan beri Cuma geceleri Kanal D’de canlı yayınlanır.
Ömer Karacan’ın kurduğu Radyo Klas’tan gelen teklif üzerine, Beyazıt Öztürk’ün yolu İstanbul’a düştü. Burada, “Gece Tavuğu” adlı programla profesyonel yayıncılığa adım attı ve geniş bir dinleyici kitlesine ulaştı. Yine Karacan tarafından, 1995’te kurulan Number One TV’ye geçen Öztürk’ün yıldızı burada parladı. Webcam aracılığıyla stüdyodan, “Beyaz” adıyla canlı yayın yapmaya başladı. Bu programda yüzü görünmeden, karanlık bir siluet olarak izleyiciye seslendi ve büyük ilgi gördü. 90’lı yılların ortalarında, kariyerinde radyoculukla başlayan bu süreç, televizyon programları ve stand-up gösterileriyle devam etti.
Number One TV’de geçirdiği uzunca bir zamandan sonra, başka bir televizyon programı yapmak üzere Kanal 6’ya geçti. Ancak, Öztürk’ün 1996 yılında Kanal D’ye geçip “Beyaz Show” adlı talk-show programını sunmasıyla birlikte ülke çapında oldukça tanınmıştır ve 6 Aralık 1996 tarihinde programının ilk bölümüyle ilk konukları Hande Ataizi ve Okan Bayülgen’di.

Tür: Yerli Dizi izle

Yapım: Türkiye

Yönetmen: Beyazıt Öztürk

Oyuncular: Beyazıt Öztürk / Pamela Spence, Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul, Sarp Apak, İrem Sak ve Mandalinacı Veysel Mutlu

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?