Dağ 1 izle 2012 Yerli Sinema Filmi Tek Parça Full HD

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Dağ 1 izle 2012 Yerli Sinema Filmi Tek Parça Full HD

bifilmizlesene.org incik concik seyirler diler. İstanbullu Oğuz bedelli askerliği tercih etmek yerine vatani görevinini kısa dönem olarak bölüğünde yerine getirmeyi tercih eder. Keçiörenli Bedir ise ne askerlerle ne komutanlarla iyi geçinebilen, başlı başına arıza bir uzun dönem erdir. Asiliğinden dolayı aldığı cezalarla da askerliği iki sene uzamıştır. Oğuz ile sürekli dalaşan ve ona ters giden Bedir, “poşetsin sen” diye küçümsediği dönemdaşıyla omuz omuza mücadeleye gireceğinden de habersizdir.
Bu bölükten bir ekip, bir iletişim anteninin tamiri için görevlendirilir. Fakat habersiz biçimde teröristlerin pususuna düşerler. Ekipten sadece Oğuz ve Bedir hayatta kalır. İki genç asker aralarındaki çekişmeyi bir kenara bırakıp karşılarındaki gerçek düşmana karşı koyarlar. Amansız hava koşulları ve coğrafyaya rağmen hayatta kalarak vatanı korumak birincil vazifeleridir.
Senaristliğini ve yönetmenliğini Büşra filmiyle de tanıdığımız Alper Çağlar’ın üstlendiği yapımın kadrosunda Çağlar Ertuğrul, Ufuk Bayraktar ve Fırat Doğruloğlu gibi isimler yer alıyor.

Tür: Yerli Film izle

Yapım: 2012 - ABD

IMDB Puanı: 8.2/10

Yönetmen: Alper Çağlar

Oyuncular: Ufuk Bayraktar, Fırat Doğruloğlu, Cengiz Coşkun, Çağlar Ertuğrul, Mesut Akusta

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Dağ 1 izle 2012 Yerli Sinema Filmi Tek Parça Full HD” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. trs56r76 - 2 sene önce demiş ki:

    açılmıyo amk

    • bifilmizlesene - 2 sene önce demiş ki:

      Daha ne yapalım gerçekten 3 farklı player var üçüde çalışıyor…