FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Ekip Şahane izle 10 Ocak 2018

bifilmizlesene.org incik concik seyirler diler. Kanal D ekranlarında yıllardır süren başarısı ve seyirci beğenisiyle takdiri hak eden program; Ekip Şahane izle 8 Ocak 2018, başarılı usta mimar Selim Yuhay ve ekranların sevilen oyuncusu Nergis Kumbasar ile birçok ailenin hayalini gerçeğe dönüştürerek onların mutluluğuna ortak olma sevincini yaşıyor. Ekip Şahane programına başvuruda bulunan ve evini değiştirmek isteyen ailelerin evlerini birbirinden özel, renkli tasarımları ve benzersiz, deneyimli ustalıklarıyla yeniden yaratıyor.
Ekip Şahane 8 Ocak 2018 yayınıyla da her zaman ki muhteşem değişimleri gibi yine muhteşemliğini ve farkını ortaya koyarak ailelerin evlerinde dekorasyonlarını değiştirmek istediği yeri tanıyamayacağı bir performansla yeniliyor. Her bölümde ev sahiplerinin ve ekran başındaki seyircilerin hayranlıklarını gizleyemediği program Ekip Şahane, mutluluk dağıtmaya Ekip Şahane 8 Ocak 2018 programı ile de kaldığı yerden devam ediyor.
Evleri müthiş değişime uğrayan aileler de Ekip Şahane programı adına övgülerini dile getirmekten kaçınmıyor elbette. Her hafta başka başka güzellikler yaratan Ekip Şahane hafta içi her gün saat 12.45’te Kanal D’ de sizlerle.

Tür: Yerli Dizi izle

Yapım: 2018 - Türkiye

Oyuncular: Nergis Kumbasar, Selim Yuhay

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?