Harry Potter 2 izle Sırlar Odası Sinema Filmi Tek Parça Full HD

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Harry Potter 2 izle Sırlar Odası Sinema Filmi Tek Parça Full HD

bifilmizlesene.org incik concik seyirler diler. Toplam Hasılat 261.988.482 $ dolardır. Harry’nin yanlarında kalmak zorunda olduğu için yanlarında kaldığı ailesi olan Dursley’ler Harry’ye kötü davranmaya devam etmektedirler. Harry de bu eziyetten kurtulmak için bir an önce çok sevdiği okulu Hogwarts’a dönmenin hayallerini kurmaktadır. Vakit gelir ve Harry hazırlanmaya başlar ancak bir elf olan Dobby onu uyararak okula döndüğünde çok büyük bir felaketle karşılaşacağı yönünde uyarır. Sırlar odası açılmıştır ve çok karanlık bir güç Hogwarts’ın üzerinde egemen olmaya başlamıştır.
Hogwarts Cadılık ve Büyücülük okulundaki ikinci yılına başlarken Harry Potter ,ev cini Dobby tarafından okula dönmesinin kendisi için tehlikeli olacağı konusunda uyarılır. Bunun yanında Profesör Snape ondan halen hoşlanmamaktadır, Draco Malfoy da ondan hala nefret eder. Bu ortamda Harry en iyi arkadaşları Ron ve Hermione ile birlikte yeni bir okul yılına başlar. Ünlü yazar Gilderoy Lockhart da bu yıl Hogwarts’a katılmıştır. Ancak Hogwarts öğrencileri garip bir şekilde taşa dönüşmektedirler. Bunu kimin yaptığıysa gizemini korumaktadır.

Tür: 1080p Film izle, 2006 Filmleri ve Öncesi, Aile Film izle, Fantastik Film izle, Macera Film izle, Türkçe Altyazı Film izle

Yapım: 2002 - ABD

IMDB Puanı: 7.4

Yönetmen: Chris Columbus

Oyuncular: Emma Watson, Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Alan Rickman, Bonnie Wright

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?