Harry Potter 3 izle Azkaban Tutsağı Sinema Filmi Tek Parça Full HD

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Harry Potter 3 izle Azkaban Tutsağı Sinema Filmi Tek Parça Full HD

bifilmizlesene.org incik concik seyirler diler. Toplam Hasılat 249.541.069 $ dolardır. Sevilen kahramanın yeni bir filmi daha. Harry Potter, akrabaları ile zor zamanlar geçirmektedir. Ailesine kötü davranan, Vernon Amca’nın kız kardeşi Marge’a büyü yapıp kaçar. Okul dışında büyü yaptığı için korksa da cezalandırılmadığını fark edince çok şaşırır. Ancak çok geçmeden, tehlikeli bir suçlu olan Lord Voldemort’un yardımcısı Sirius Black’in Azkaban hapishanesinden kaçtığını öğrenir. Dark Lord’un intikamını almak için Harry’i öldürmek istemektedir. Hapishanedeki büyük suçlulardan sorumlu, Ruh Emiciler etrafa huzursuzluk saçmaktadırlar. Öte yandan Lupin’in de sakladığı bir sır var gibi görünmektedir.
Harry Potter hiç istemeden bir yazı daha, iç sıkıcı akrabaları Dursley’lerle geçirmekte, “uslu uslu oturmakta” ve büyüden uzak durmaktadır, yani, Vernon Enişte’nin zorba kız kardeşi Marge Hala gelene kadar…. Marge Hala her zaman, özellikle Harry’ye çok kötü davranmıştır ve bu kez Harry’yi o kadar zorlar ki Harry “kazara” onun dev bir balon gibi şişip havaya uçmasına neden olur. Büyü-dışı dünyada büyü yapması yasaklanan Harry, bu olaydan sonra gecenin karanlığına karışır.

Tür: 1080p Film izle, 2006 Filmleri ve Öncesi, Aile Film izle, Fantastik Film izle, Macera Film izle, Türkçe Altyazı Film izle

Yapım: 2004 - ABD , İngiltere

IMDB Puanı: 7.8

Yönetmen: Alfonso Cuarón, Steve Kloves

Oyuncular: Emma Watson, Daniel Radcliffe, Gary Oldman, Rupert Grint, Alan Rickman

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?