Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 izle Sinema Filmi Tek Parça Full HD

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 izle Sinema Filmi Tek Parça Full HD

bifilmizlesene.org incik concik seyirler diler. Toplam Hasılat 381.011.219 $ dolardır. Destansı finalde, iyi ile kötünün mücadelesi büyücüIük dünyasını büyük bir savaşın içine sokmuştur. Tehdit hiçbir zaman bu kadar büyük olmamıştır ve artık hiçbir yer güvenli değildir. Bu arada, Lord Voldemort ile son karşılaşmasına gittikçe yaklaşan Harry Potter’ın en büyük fedakarlığı yapması gerekecektir. Herşey burada sona erecektir.
Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2 Harry Potter film serisinin son macerası ve merakla beklenen son filmin ikinci bölümü. Destansı finalde, iyi ile kötünün mücadelesi büyücülük dünyasını büyük bir savaşın içine sokmuştur. Tehdit hiçbir zaman bu kadar büyük olmamıştır ve artık hiçbir yer güvenli değildir. Bu arada, Lord Voldemort ile son karşılaşmasına gittikçe yaklaşan Harry Potter’ın en büyük fedakarlığı yapması gerekecektir. Herşey burada sona erecektir.

Tür: 1080p Film izle, 2011 Film izle, Dram Film izle, Fantastik Film izle, Macera Film izle, Türkçe Altyazı Film izle, Türkçe Dublaj Film izle

Yapım: 2011 - ABD , İngiltere

IMDB Puanı: 8.1

Yönetmen: David Yates

Oyuncular: Helena Bonham Carter, Emma Watson, Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Alan Rickman

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?