Hızlı ve Öfkeli 6 izle Fast and Furious 6 Sinema Filmi Tek Parça Full HD

abet
1


FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Hızlı ve Öfkeli 6 izle Fast and Furious 6 Sinema Filmi Tek Parça Full HD

bifilmizlesene.org incik concik seyirler diler. Toplam Hasılat 238.679.850 $ dolardır. Dom ve Brian’ın nüfuzlu bir kişinin imparatorluğunu yıkıp, ekiplerini 100 milyon dolarla bıraktığından beri kahramanlarımız tüm dünyaya yayılmıştır. Ama evlerine dönememeleri ve sonsuza kadar kaçak olarak yaşayacak olmaları hayatlarını yarıda bırakmıştır. Bu arada Hobbs 12 ülkede, ölümcül yetenekleri olan paralı sürücülerden oluşan bir organizasyonu takip etmektedir. Takımın beynine yardım eden acımasız ikinci başkan, Dom’un öldüğünü düşündüğü aşkı Letty’dir. Suçlu takımını durdurmanın tek yolu onlara sokakta üstün gelmektir. Bu nedenle Hobbs, Dom’dan en seçkin takımını Londra’da toplamasını ister. Böylece evlerine dönebilecekler ve ailelerini yeniden bir araya getirebileceklerdir.
Hızlı ve Öfkeli: Rio Soygunu’nun dünya çapındaki gişe başarısının üstüne inşa edilen, aksiyonu, akrobasiyi ve hikayeyi daha da yükseklere çıkaran ‘Hızlı ve Öfkeli 6’ filmiyle yönetmen Justin Lin dördüncü kez kamera arkasına geçiyor. Kendisine, yapımcı Clayton Towsend’in seriye yeniden katılmasını memnuniyetle karşılayan tecrübeli yapımcılar Neal H. Moritz ve Van Diesel da destek veriyor. Dom (Vin Diesel) ve Brian’nın (Paul Walker) Rio’da yaptıkları hırsızlıkla devirdikleri Kingpin Krallığından sonra kendilerine 100 milyon dolar kalmıştır. Bu soygundan sonra kahramanlarımız dünyaya dağılmıştır. Ancak eve dönemiyor olmaları ve sonsuza dek kaçak yaşamaları, hayatlarını yarım bırakmaktadır.

Tür: 1080p Film izle, 2013 Film izle, Aksiyon Film izle, Macera Film izle, Suç Film izle, Türkçe Altyazı Film izle, Türkçe Dublaj Film izle

Yapım: 2013 - ABD

IMDB Puanı: 7.1

Yönetmen: Justin Lin

Oyuncular: Vin Diesel, Dwayne Johnson, Paul Walker, Michelle Rodriguez, Luke Evans

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?