Hızlı ve Öfkeli 7 izle Furious 7 2015 Sinema Filmi Tek Parça Full HD

abet
0
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Hızlı ve Öfkeli 7 izle Furious 7 2015 Sinema Filmi Tek Parça Full HD

bifilmizlesene.org incik concik seyirler diler. Toplam Hasılat 353.007.020 $ dolardır. Hızlı ve Öfkeli 7Dom (Diesel) ile Brian’ın (Walker) ekibinin af ile Birleşik Devletlere dönüşünden bir yıl sonrasından başlıyor. Hayata yasalara uygun yoldan geçiş yaptıklarını görüyoruz. Ama ev gerçek üstü bir niteliğe bürünmüş. Dom, Letty (Rodriguez) ile umutsuzca yeninden bağ kurmaya çalışıyor. Brian ise Mia (Brewster) ve oğulları Tej (Bridges) ile banliyö hayatına uyum sağlamak için mücadele ediyor. Roman (Gibson) da playboy rüyasını yaşayarak özgürlüklerinin tadını çıkarıyor. Fakat intikam almak isteyen soğuk kanlı bir İngiliz gizli operasyonlar suikastçısından gelen tehlikeden bihaberler. Tokyo’da Han (Sung Kang)’ın acımasızca öldürülmesiyle ve Los Angeles2ta Hobbs’un (Johnson) suikast denemesine dehşet saçmaya başlayan Deckard Shaw (Statham), son görevleri sırasında küçük kardeşi Owen’ı (Luke Evans) yaralayanları sistematik olarak avlamaktadır. Shaw, ailenin özgürlüklerini yeniden kazanmaları için ekibimize verilen barınağının sembolü olan Toretto evini havaya uçurduğunda Dom, yardım için üst düzey bir devlet ajanına (Rusell) başvurmak zorunda kalır. Kahramanlarımız bir kez daha direksiyona geçerek ABD hükümeti için ustalıkla yapılmış prototip bir takip cihazını ele geçirmeleri gerekmektedir. Karşılığında Shaw tekrar öldüremeden önce cihazı kullanarak hayaletin yerini belirleyeceklerdir. Ve her zamankinden daha sıkı bir grup olurlar; Hızlı ve Öfkeli 7—Dom, Brian, Hobbs, Letty, Roman, Tej ve Mia— Abu Dabi ve Azerbaycan gibi uzak yerlerde ve ev dedikleri sokaklar gibi bildik yerlerde bugüne kadarki en büyük tehlikelerle yüzleşeceklerdir.
Dominic Toretto (Vin Diesel) ve ekibi, artık suç dünyasını geride bırakmaya karar vermiştir. Owen Shaw’u alt ettikten sonra yollarını ayırmışlardır. Ancak komadaki Shaw’un kardeşi Deckard Shaw (Jason Statham) kardeşini bu hale getirenlerden intikamını almaya kararlıdır ve başta Torretto olmak üzere ekibin üyelerini tek tek öldürmeye ant içmiştir. Bu sırada Jakarde adlı Somalili bir terörist ve Mr. Nobody diye bilinen bir üst düzey hükumet görevlisi, Tanrının Gözü adlı çok değerli bir bilgisayar programının peşine düşmüştür. Toretto ekibini tekrar toplayarak Shaw’u durdurmak ve programı geri almak zorunda kalacaktır.

Tür: 1080p Film izle, 2015 Film izle, Aksiyon Film izle, Gerilim Film izle, Suç Film izle, Türkçe Altyazı Film izle, Türkçe Dublaj Film izle

Yapım: 2015 - ABD

IMDB Puanı: 7.2

Yönetmen: James Wan

Oyuncular: Jason Statham, Vin Diesel, Paul Walker, Michelle Rodriguez, Dwayne Johnson

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?