FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Payitaht Abdülhamid 34. Bölüm izle 19 Ocak 2018

bifilmizlesene.org incik concik seyirler diler. 1876 yılında, padişah olma ihtimali olmayan bir şehzadenin, talihin de yardımı ile saltanat yüzüğünü parmağına takması, Osmanlı İmparatorluğu için otuz üç yıllık bir süreci peşinden getirir.
Tüm zorluklara göğüs gererek Ulu Hakan olarak anılmaya layık görülen Sultan Abdülhamid Han’ın tahttaki ilk yirmi senesi dolmuştur. Geçen yirmi senede pek çok başarıya imza atmış olan Sultan Abdülhamid Han’ın hayalinde Hicaz Demiryolları’nı kurarak aylar süren Hac yolculuğunu bir haftada tamamlamak vardır. Abdülhamid Han’a göre yapımı başlayan demiryolunu koruyacak olan şey İslam’ın hilali ve Türk’ün yıldızıdır.
Ne yazık ki Hicaz Demiryolları yalnızca Sultan Abdülhamid Han’ın değil, düşman kuvvetlerin de en büyük hayalleri arasına girer. Theodor Herzl isimli gazeteci Kudüs’te İsrail Devleti vaadi ile gözü dönmüş bir Yahudi’dir. Daha sonradan Siyonizm’in kurucusu olarak tanınacak olan Herzl, Sultan Abdülhamid Han tarafından yaptırılacak tren yolu ile Yahudileri arzu ettiği bölgelere yerleştirebilmeyi umut etmektedir. Bu amaç doğrultusunda kendi ailesini bile hiçe sayan Herzl, kendine saray içinden hiç beklenmedik dostlar bulacaktır.

Tür: Yerli Dizi izle

Yapım: 2017 - Türkiye

IMDB Puanı: 4.8

Yönetmen: Serdar Akar

Oyuncular: İbrahim Kendirci, Bülent İnal, Berkan Şal, Özlem Conker, Ezgi Eyüboğlu

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?