Thor 1 izle Sinema Filmi Tek Parça Full HD

abet
1
( HD Kalite ) FRAGMAN TEK PARÇA HD TEK PARÇA HD 2Yorum yap
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Thor 1 izle Sinema Filmi Tek Parça Full HD

bifilmizlesene.org incik concik seyirler diler. Efsanevi Marvel romanlarından çıkıp fırlayan ve çıktığı tarihte yaptığı gişeyle hayretlere düşüren İlk Hafta Sonu ABD Hasılat (3 Gün) 65.723.338 $, Toplam Hasılatı ise 181.030.624 $ yaparak rekorlardan rekor kırmıştır. Destansı THOR macerası, günümüz dünyasındaki Marvel Evreni’nden, Asgard’ın mistik gerçekliğine kadar uzanıyor. Hikâyenin merkezinde, düşüncesiz tavırları antik bir savaşı tekrar başlatan güçlü ama kibirli savaşçı Yüce Thor var. Sonuç olarak Thor, Dünya’ya sürgün ediliyor ve insanlar arasında yaşamaya mecbur bırakılıyor. Kendi dünyasının en tehlikeli kötü adamı en karanlık güçlerini Dünya’yı istilâ etmek için yollayınca Thor, gerçek bir kahraman olmak için nelerin gerektiğini öğreniyor.
Kenneth Branagh’ın yönettiği ve Chris Hemsworth, Natalie Portman, Tom Hiddleston ile Stellan Skarsgard’ın oynadığı Thor serisinin 1. filmi, 29 Nisan 2011’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarıldı. Hikâyenin merkezinde, düşüncesiz tavırlarıyla antik bir savaşı tekrar başlatan güçlü ama ve kibirli savaşçı Yüce Thor var. Thor, Dünya’ya sürgün ediliyor ve insanlar arasında yaşamaya mecbur bırakılıyor. Kendi dünyasının kötü adamı en karanlık güçlerini Dünya’yı istilâ etmek için yollayınca Thor, gerçek bir kahraman olmak için nelerin gerektiğini öğreniyor.

Tür: 1080p Film izle, 2011 Film izle, 3 Boyutlu, Aksiyon Film izle, Fantastik Film izle, Macera Film izle, Türkçe Dublaj Film izle

Yapım: 2011 - ABD

IMDB Puanı: 7.0

Yönetmen: Kenneth Branagh

Oyuncular: Chris Hemsworth, Natalie Portman, Tom Hiddleston, Anthony Hopkins, Stellan Skarsgård

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?