Gülizar 5. Bölüm izle 17 Şubat 2018

9
( HD Kalite )
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Gülizar 5. Bölüm izle 17 Şubat 2018

bifilmizlesene.org incik concik seyirler diler. Gülizar’ın sesini çok beğenen müzik prodüktörü Kartal, Gülizar’ı bulmayı başaracak mı?
Fettah, kardeşi gibi sevdiği Gülizar ile konuşuyor ve babasından kalan mirasın kendisine fayda getirmeyeceğini, sadece müzikle uğraşması gerektiğini söylüyor. Müzik prodüktörü Kartal ise Gülizar’ı bulmak için harekete geçiyor.
Murat ve Mine’nin nişan töreninde, Veysel’in yıllar önce yapmış olduğu bir olay gün yüzüne çıkıyor! Bütün konukların önünde Veysel’in hırsız olduğu ortaya çıkıyor ve herkes şaşkına dönüyor! Bu olay sonrası Murat ise Mine’den ayrılma kararı alıyor ve ilişkisine son veriyor!
Peki Mine’den ayrılan Murat, Gülizar ile aşk yaşayacak mı?

Tür: Yerli Dizi izle

Yapım: Türkiye

Yönetmen: Çağan Irmak

Oyuncular: Farah Zeynep Abdullah (Gülizar), Berk Cankat (Murat), Ebru Cündübeyoğlu (Suzan), Şerif Sezer (Hayriye), Berkay Ateş (Fettah), Zuhal Gencer (Candan), Sevtap Özaltun (Mine), Berk Erçer (Tuğrul), Osman Alkaş (Veysel), Mahperi Mertoğlu (Şerife Abla), Ayşe Tunaboylu (Zemzem), Goncagül Sunar (Nazan), Gonca Cilasun (Muazzez), Emre Taşkıran (Teksoy), Pelin Abay (Fatoş), Sinem Yener (Perihan), Feriha Eyüboğlu (Şükriye), Baran Can Eraslan (Fuat)

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

kapat