Son Cadı Avcısı izle The Last Witch Hunter 2015 Sinema Filmi Tek Parça Full HD

0


FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Son Cadı Avcısı izle The Last Witch Hunter 2015 Sinema Filmi Tek Parça Full HD

bifilmizlesene.org incik concik seyirler diler. Toplam Hasılat 27.367.660 $ dolardır. Modern dünya bünyesinde birçok gizem bulunduruyor, ancak en şaşırtıcı gizem dünya üzerine Kara Ölümü getirecek acımasız cadıların aramızda yaşayıp yaşamadığıdır. Cadı avcısı orduları, yüzyıllarca doğa üstü düşmanlarına karşı dünyanın her yerinde savaştı. Cesur bir savaşçı olan Kaulder, Kraliçe Cadı’yı ve onun takipçilerini katletmeyi başarır. Ölümünden hemen önce Kraliçe, Kaulder’i ölümsüzlüğü ile lanetler, karısı ve çocuklarıyla ebediyen ayırır. Bugün Kaulder, türünün kalan tek örneğidir ve yüzyıllarını cadıları avlayarak geçirmiştir. Ancak Kaulder’e farkettirmeden, Kraliçe Cadı katilinden intikamını almak için dirilir ve insan ırkının geleceğini belirleyecek olan savaş başlar.
Cesur bir cadı avcısı olan Kaulder, Kraliçe Cadı ve takipçilerini öldürmeyi başarır. Ancak Kraliçe ölümünden hemen önce Kaulder’i ölümsüzlükle lanetlemiş, karısı ve çocuklarını da ebediyen ondan ayırmıştır. Türünün kalan tek örneği olan Kaulder yüzyıllarını cadı avlayarak geçirir. Kraliçe Cadı habersizce dirilip intikam için katilinin peşine düşene kadar her şey yolundadır. Kraliçe, Kaulder’in peşine düştüğünde ise insan ırkının kaderini tayin edecek olan bir savaş başlayacaktır.

Tür: 1080p Film izle, 2015 Film izle, Aksiyon Film izle, Fantastik Film izle, Korku Film izle, Macera Film izle, Türkçe Altyazı Film izle, Türkçe Dublaj Film izle

Yapım: 2015 - ABD

IMDB Puanı: 6.0

Yönetmen: Breck Eisner

Oyuncular: Vin Diesel, Elijah Wood, Rose Leslie, Michael Caine, Julie Engelbrecht

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

kapat